DÜNYA PALETLERİMİZİN ÜSTÜNDE DÖNÜYOR ...

PAKERSAN Orman Ürünleri, sektöründe 1988 yılından beri faaliyet göstermektedir. Firmamız sektöründe hızla değişen beklentilere; en doğru, en ekonomik ve en kalıcı çözümlerle yanıt veren, sürekli gelişim, ve kaliteli bir hizmet anlayışıyla 1988 yılından bu güne kadar sağlam temeller üzerinde, mesleğindeki ileri teknolojileri de kullanarak, kereste, ahşap palet, meyve sandığı, lambri, ambalaj sandığı üretimi faaliyetinde bulunmaktadır.

Şirketimizde 1998 yılında şirketleşmeye gidilip PAKERSAN Orman Ürünleri Tic. Ve Ltd.Şti. ünvanını alarak işletmelerin hizmetine devam etmektedir. Kaliteli Hizmet Anlayışı Yaptığımız özverili ve kaliteli çalışmalarımız sayesinde büyük bir müşteri pörtföyüne ulaşmış olup sizleride aramızda görmeyi umut ederiz.

Ahşap Palette Dünya Standartları ;

Palet - Ambalaj - Sandık; sevkiyatın en önemli objelerindendir. Palet,  paketlenmiş ürünlerin forklift veya transpaletle bir yerden bir yere taşınması ve sevkiyat konusunda büyük kolaylıklar sağlar. PALETLİ AMBALAJ Günümüzde lojistik ve lojistik maliyeti firmalar için önemini daha da artırmış durumdadır.

Lojistik faaliyetlerinin daha etkin ve verimli şekilde yapılması, malzeme sevkiyatının daha hızlı yapılabilmesi için PALET vazgeçilmez bir unsurdur. PALETler sevkiyatın yanı sıra işletme içerisinde de kullanılabilir. Maliyetinin daha uygun olması daha kullanışlı olması nedeniyle ahşap paletler en çok tercih edilen paletlerdir. Ahşap paletlerde hammadde olarak umumiyetle çam kereste kullanılmaktadır. Tahtaların birleştirilmesinde daha mukavemetli olması için nervürlü çiviler kullanılır. İhracat için kullanılacak ahşap paletler zararlı böcek ve larvalardan arındırılmak maksadıyla ısıl işleme tabi tutulur. Isıl işlem elli altı derece sıcaklıkta otuz dakika kadar bekletilip Zaralılardan arıtılmasıdır.


Ahşap paletler kullanılma amacına uygun olarak parça takozlu, kirişli, iki girişli ya da dört girişli olabilir.
Günümüzde Avrupa ülkeleri palet konusuna bazı standartlar getirmişlerdir. Bu standartları  kalite, ölçü, çivi, ahşaptaki nem oranı vb. şeklinde ifade edebiliriz. Ayrıca Avrupa paletçiler derneği (EPAL)i kurmuşlar üretilen bu paletlere Euro palet adını vermişlerdir.

PAKERSAN PALET kendi sektöründe en güvenilir ve en tercih edilir firmalar arasında yer almayı ilke edinmiş ve bu ilke doğrultusunda çalışma alışkanlıklarını geliştirmiş bir firma olarak siparişlerinizi tam da ihtiyacınız olduğu anda, zamanında temin etmeyi garanti eder.

Kaliteli, dürüst ve siparişleri zamanında teslim ilkesini benimsemiş olan PAKERSANPALET ürününüzün depolama ve istifleme koşullarına   uygun özelliklerde ve istenilen ebatlarda palet üretimi yapmaktadır...

Uzun ömürlü ve sağlam malzeme, en az düzeyde zayiat ve en yüksek düzeyde verim prensibi ile PAKERSANPALET doğa dostluğunu ve çevreci politikasını da ispat etmektedir.
İstenilen her türlü ağaç kullanılarak üretim yapma imkanı mevcuttur.

Dünyadaki teknoloji devrimine ve globalleşen ticari yapılara uyum sağlayarak, üretimin zaman ve kalite yönünden önemini ön planda tutan PAKERSAN, yüksek teknoloji ile Türkiye'nin her tarafına birçok müşteri portföyü ile İmalat ve sevkiyat sektörünün bütün dallarına hizmet verirken, ürünlerimizin imalatında, depolanmasında ve de sevkiyatında en büyük desteğiniz olmaya aday olmuştur.

Pakersan Palet

Hasanköy mahallesi Ozan Sok. No:10 Gürsu / Bursa - Tel:+90 (224) 373 16 16 Fax: 0224 234 69 69 - E-mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Kestel Şube: Yeni Mah. Uludağ Cad. Beyaz Sok. Küçük Sanayi Sit. No:20 Kestel / Bursa